Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes a Kommunikáció és...

Érdemes a Kommunikáció és médiatudományt választani?

Figyelt kérdés
Idén érettségizek, és a Kommunikáció és médiatudomány érdekel a legjobban. Sokat olvastam utánna, nagyon tetszik a képzés. Ahogy néztem fontos a jó kommunikációs készség, ami szerintem nekem megvan. Viszont nem tudom mennyire éri meg, milyen lesz ha elvégzem? Mennyire lesz nehéz munkát találni? Ilyeneken gondolkodok. Van itt valaki, aki tudna nekem erről beszélni? Vagy igazából bármiről, ami ehhez a szakhoz tartozik.

2021. febr. 2. 13:50
 1/3 anonim válasza:
Büfészak 🙁
2021. febr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd hogy miért? Nem bunkóságból kérdezem csak érdekel, mert azoktól akik ezen a szakon tanulnak más hallottam.
2021. febr. 25. 11:57
 3/3 anonim válasza:
Mert túl sokan jelentkeznek rá. "Tömeg-szak" lett belőle. Miért szeretnéd ezt választani? Mi a célod, amit ezzel szeretnél elérni?
2021. febr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!