Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakra menjek, ha a...

Milyen szakra menjek, ha a (rendezvény)szervezés, projektek tervezése, menedzsment, HR, ilyenek érdekelnek?

Figyelt kérdés

Sajnos a matekos tantárgyak nem az erősségeim, számvitel meg hasonlók. Eddig az egészségügyi szervező szakot néztem (egészségügy is érdekel) de nagyon infós szak, ami meg totál nem fekszik nekem...

Tudnátok valamit javasolni?



2021. febr. 4. 01:46
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Hűha, ez jó sok minden. Általános manager :-)
2021. febr. 4. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nemzetközi tanulmányok, vagy esetleg Gazdálkodás és Menedzsment, vagy Kereskedelem és Marketing. Vannak matekos tárgyak, de egy barátnőm is közepes matek tudással ment az egyik szakra és megy neki.
2021. febr. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gazdmenes vagyok és tudom ajánlani, de azt vedd figyelembe hogy ott is (ahogy kermarkon és a többi közgazdaságtudományi szakon) KÖTELEZŐ mimdenkinek a mikroökonómia, makroökonómia, statisztika, szamvitel is (mondjuk abba nem a matek a nehéz) stb stb. Gazdaságmatematika.


Azért a közgáz matek nem olyan vész, én se vagyok nagy matekos és mind meglett, de én pl gimiben matekfaktos voltam.


Tévhit hogy menedszementen, kermarkon stb nem kell tanulni.

2021. febr. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!