Miből érettségizzek?

Figyelt kérdés
400 pont körüli pontszámot kellene összeszednem arra a szakra ami érdekel viszont nem tudom hogyan. Már van egy 80% emelt angolom de még kéne valamiből egy emelt vagy egy német nyelvvizsga. A német nem az erősségem, egy Origot lehet meg tudnék csinálni. Választottamat se tudom hogy mi legyen, de ha nyelvvizsgázok akkor a német középnek is mennie kéne. Viszont ahogy mondtam a német nem a szívügyem:D Gondoltam hogy akkor magyarból emeltezek, elég lenne 60% körülit csinálnom, viszont a szóbeli ott nagyon nehéz és valószínűleg idén lesz szóbeli. Meg akkor infó lenne az 5.tantárgyam, csak félek hogy nem érnék el annyi pontot. Magyar és német fakton vagyok egyébként. Nagyon döntésképtelen vagyok:((

2021. febr. 7. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy fontos információ kimaradt. Ahová mész továbbtanulni, ott milyen tárgyakat kérnek?
2021. febr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

egyet tudok mondani, 5. tárgynak az infó tökéletes ha egy nagyon erős közép elég

(nekem 96% lett úgy, hogy nem értek hozzá)

2021. febr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!