Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szakirány tekintetében melyik...

Szakirány tekintetében melyik budapesti egyetem kereskedelem és marketing képzését javasoljátok?

Figyelt kérdés

A Felvi szerint jelenleg az alábbi budapesti egyetemeken van levelezős kereskedelem és marketing szak. Muszáj dolgoznom, ezért csak levelezőre tudok menni. Szeretném a tanácsotokat kérni, hogy szerintetek melyik egyetemre érdemes beadni a jelentkezést? Melyik szakirány lesz évek múlva is piacképes?


BGE-KKK-(digitális marketing; kereskedelmi; kereskedelmi kommunikáció; kereskedelmi logisztika; marketing kommunikáció; marketing menedzsment)

EDUTUS-(content marketing; e-business; nemzetközi piacok; szakoktatás-pedagógia)

METU-ÜKT-(e-business menedzsment; kis- és középvállalkozási; logisztika; reklám és PR)

OE-KGK-(marketingkommunikáció; nemzetközi kereskedelem)

SZIE-GTK-(élelmiszermarketing menedzsment; ellátási lánc menedzsment; marketing információ menedzsment)

WSUF-(kereskedelemszervezés; logisztika; marketingtervezés és -stratégia; postagazdálkodás és logisztika; TQM teljes körű minőségirányítás; üzletszervezés és irányítás)


Azt biztosan tudom, hogy a logisztika és a "szakoktatás-pedagógia" nem érdekel. A METU kis-és középvállalkozási specializációja tetszik, de nem tudom, hogy mennyire határolja be a későbbi elhelyezkedési lehetőségeket.



2021. febr. 7. 15:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Igazából szerintem az iskolákról kellene kérdezned, ha van aki oda járt, tud véleményt írni róla.


Én hiába írok neked az OE-BGK-ról, nem teljesen mérvadó, mert nem biztos, hogy a KGK is ugyanolyan.


Szerintem az is fontos a döntésedhez, hogy tudod mire számíthatsz. A felsoroltak közül csak BGE-ről hallottam pozitív értelemben.

METU, SZIE, EDUTUS vegyes vélemények voltak.

2021. febr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!