Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » KRE pszichológia szak angol...

KRE pszichológia szak angol nyelven vélemények? Nehéz angol nyelven tanulni, vagy kibírható? Nagyon érdekel a pszichológia, de rengeteg pont kell a magyar nyelvű képzéshez, tavaly (2020-ban) pedig az angol nyelvűre csak 418 pont kellett.

Figyelt kérdés
Emellett lehet megjelölöm a nemzetközi tanulmányokat, illetve c opciónak az ELTE pedagógiát, mert jelenleg az MA emberi erőforrások a cél, ezek az alapképzések pedig jók ahhoz. Köszönöm előre is a válaszokat! :)

2021. febr. 9. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
KRE :A pszichológia (angol nyelven) alapképzési szakon, az állami ösztöndíjas finanszírozásban részt vevő hallgatóknak további 800 000 Ft/félév idegennyelvi hozzájárulást kell fizetni, minden megkezdett félévben.
2021. febr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
A felsoroltak közül szerintem a pedagógia a legkönnyebb. Ha tényleg az MA a cél és annyira nem foglalkoztat hogy mi az alap szerintem azt válaszd.
2021. febr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem kifejezetten a pszichológia mester a cél, akkor szerintem nem éri meg az angol nyelvű képzés él a tandíj. 800 e Ft/félév állami nagyon durva, nem is értem miért ilyen drága Pl Elte szociológia angolul csak kB 100 eFt/félév. Úgyhogy hacsak nem teljesen mindegy a pénz, ne az angol pszichológiát válaszd.
2021. febr. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A KRE angol nyelvű pszichológia képzést senkinek sem ajánlom. Sajnos nem minden tanár angol tudása éri el a tanításhoz szükséges szintet. Az áráról nem is beszélve…

A magyar nyelvű képzéssel sokkal jobban jársz.

2021. dec. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!