Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A megjelölt iskolákat ki...

A megjelölt iskolákat ki milyen sorrendben állítaná fel? Vélemény? Szent László Ginnázium Bp Teleki Blanka Bp 17.kerulet Kőrösi Bp. Álmos Vezér Bp. Keleti Károly Közgazdasági Technikum Bp. Kitűnő tanuló vagyok, de az írásbelim 60 pont lett.

Figyelt kérdés

Szempont volt a távolság ,hogy ne kelljen napi 2x másfél órát utazni.

Véleményeket szeretnék az iskolákról,ki milyen sorrendet állítana fel?


A Teleki Blanka messzebb lenne mint a Kőrösi, gondolkodjak a cserén? Azt hallottuk hogy már a Kőrösi is kezd erős iskola lenni.Igaz ez?


Mindenhol az emelt angol szakot jelölem meg.


Köszönöm előre is a választ!



2021. febr. 9. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem jó az általad felírt sorrend. A Teleki erősebb, mint a Kőrösi.

Itt meg tudod nézni a beiskolázási, kompetencia és érettségi adataikat.

Kőrösi:

[link]

Teleki:

[link]

2021. febr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A sorrend az szerintem is jó így de arra készülj fel hogy a Szent Lászlóba ennyi ponttal kitűnő mellett se valószínű hogy felvesznek vagy behívnak szóbelire ha olyan tagozatot jelöltél ahol van.
2021. febr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!