Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A megjelölt iskolákat ki...

A megjelölt iskolákat ki milyen sorrendben állítaná fel? Vélemény? Szent László Teleki Blanka 17.kerulet Kőrösi Álmos Vezér Keleti Károly Közgazdasági Technikum

Figyelt kérdés

Kitűnő tanuló, vagyok de írásbeli felvételim 60 pontosra sikerült.

Szempont volt a távolság ,hogy ne kelljen napi 2x másfél órát utazni. Véleményeket szeretnék az iskolákról,ki milyen sorrendet állítana fel?

A Teleki Blanka messzebb lenne mint a Kőrösi, gondolkodjak a cserén? Azt hallottuk hogy már a Kőrösi is kezd erős iskola lenni.Igaz ez?

Mindenhol az emelt angol szakot jelölem meg.

Köszönöm előre is a választ!



2021. febr. 9. 10:50
 1/1 anonim ***** válasza:

A Kőrösi kifejezetten erősödik, teljesen normális oktatási színvonal van. A Telkekiért nem érdemes szerintem utazgatni, kivéve ha valami olyan tagozat ami nincs a Kőrösi én (tehát nem nyelv).


Az Álmos vezér sokkal gyengébb iskola viszont, akkor inkább még az a kis plusz utazás a Tekekihez.


Sorrend:

Szent László, bár oda 60 ponttal sajnos semmi esélyed


Kőrösi angol tagozat(ha jóval közelebb van mint a Teleki)


Teleki


Kőrösi általános


Álmos vezér


Keleti

2021. febr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!