Asztalos v villanyszerelő?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb ?
2021. febr. 10. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az utóbbi.
2021. febr. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Asztalos.
2021. febr. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Villanyszerelőt jobban fogod szeretni, de lehet hogy az asztalos jobban fizet majd.
2021. febr. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, ha kreatív vagy akkor asztalosnak mennék, sokkal több a lehetőség "önmegvalósításra".

Villanyszerelő is igényel kreativitást, de inkább tapasztalat után fogod tudni, hogy hogyan old meg a problémát.

Én egyik se vagyok 2 közül, de sok ismerősöm van mindkettő körben.

2021. febr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Könnyű eldönteni.

Szeretsz betont vésni: villanyszerelő.

Túl sok az ujjad: asztalos

2021. febr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
3-as: Te hogyan döntötted el hogy a villanyszerelőt jobban fogja szeretni? Mindenki mást szeret, mellesleg az a sok sok kábel, ha valamelyiket rossz helyre dugja, az nem tesz jót, sem a hajnak, sem a szervezetnek. De ugyanakkor az asztalos meg levághatja az ujját, de ha használja a tolófát, szinte semmi baja nem lehet, maximum annyi hogy a szakoktató herén csapja a kulcscsomójával, mert 5 centivel kisebbre vágta az anyagot mint kellett volna. Tehát mindkettőnél van jó és rossz is. Az asztalossághoz kreativitás és pontosság kell, a villanyszerelőhöz, meg koncentrálás, és ész, mert nem mindegy hova mit dugsz. De mindkettőből meglehet élni, csak jónak kell lenni a szakmában.
2021. febr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!