Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ezek közül melyik szakmát...

Ezek közül melyik szakmát választanád?

Figyelt kérdés

-Informatikus

-Villanyszerelő

-Pénzügyi-számviteli ügyintéző

-Bérügyintéző

-Rendszergazda

-Asztalos

-Karosszérialakatos

-Bádogos

Ennyi lenne a választék, ha Neked kellene választani, te melyiket választanád?

Estleg annak is nagyon örülnék, ha készítenél egy top 3-as listát.



2012. okt. 28. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

ha ezek közül akarod vmeiket tanulni és így akarsz segítséget kapni a döntésedhez, akkor sztem ha az oldal összes regisztráltja leírna a saját listáját azzal nem mennél semmire, mert mindenki más beállítottságú, de ha akarod az én 3-as listám:

1.pénzügyi-számviteli ügyintéző

2.bérügyintéző

3.informatikus

2012. okt. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, nem azért kérdezem, hogy tudjak dönteni, csaj kíváncsi vagyok mások véleményére.:D
2012. okt. 28. 16:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Pénzügyi és Bérügyes OKJ képzésen majdnem hogy értelmetlen, diplomásokat részesítik előnyben. Villanyszerelő, bádogos, karosszériás, asztalos pedig jó szakmák, ha odateszed magad bennük teljesen jól megélhetsz velük, úgy hogy ezekből választanék, hogy ha ez a lista. Informatikus akkor legyél ha komoly szinten akarsz vele foglalkozni, nem pedig rendszergazdaként, értem ez alatt a programozás, szoftverfejlesztés és társai. Ehhez is oda kell rakni magad és csak akkor érdemes vele foglalkozni ha valóban érdekel, viszont így tényleg nagyon jól lehet vele keresni, mint alkalmazottként, mint vállalkozóként.
2012. okt. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha azt nézed, hogy melyikkel tudsz könnyen elhelyezkedni, akkor sztem 1. Informatikus 2. Villanyszerelő 3. ...
2012. okt. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
nem az én világom, de ha választani kellene, akkor Asztalos lennék :D
2012. okt. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!