Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ciki, hogyha csak 27 évesen...

Ciki, hogyha csak 27 évesen diplomázom?

Figyelt kérdés
Orvosira járok és idén fogok diplomázni. Picit rossz érzés, hogy az ismerőseim nagy része már 23 évesen lediplomázott, vagy a szakmunkások már saját vállalkozásba dolgoznak nekem meg csak most kezdődik a karrierem.

2021. febr. 11. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy ciki

Párom pl 37 évesen diplomázott, mérnökin. Későn jött rá hogy egyetemi végzettséggel többre viszi, de semmi ciki nincs ebben.

A te esetedet sem gondolnám gáznak, inkább büszke lennék hogy sikerült.

2021. febr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Én is 27 vagyok de már azt sem tudom, hogy néz ki az iskola olyan rég volt...

Már lassan 10 éve dolgozom meg önálló háztartást vezetek

Amúgy nem "ciki" főleg nem az orvosi karrier

2021. febr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó pap holtig tanul
2021. febr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokan le se diplomáznak soha, nem ciki.
2021. febr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

23 évesen én most diplomáztam, de én is pont ezen gondolkodtam, hogy aki érettségi után kezdett egyből valamiben előrébb van. Szerencsére rájöttem, hogy így mégis több lehetőségem van.

Szerintem orvosin diplomázni nem ciki ilyen idősen sőt semmilyen szakon nem ciki.

Szerintem néhány év múlva ez már eszedbe sem jut inkább csak büszke lehetsz rá.

Sok sikert a diplomához! :)

2021. febr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Eleve 25 évesen végeznek azok, akik nem csúsznak az orvosin. Én 26 leszek(legalább is remelem)
2021. febr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!