Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemzetközi tanulmányok vélemény?

Nemzetközi tanulmányok vélemény?

Figyelt kérdés

2021. febr. 11. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Konkrétan?


Mi érdekel?

2021. febr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon sok negatív dolgot hallottam róla, pl. hogy büfészak, egy jogászt sokkal szívesebben vesznek fel alkalmazottként, mint egy NT diplomást, és sokan szakot változtatnak, mert hiába érdekes, egy nagy nulla.
2021. febr. 11. 21:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Én egy félévet jártam oda, és sajnos nekem is csak negatív véleményem van róla. Mindenből tanítanak egy kicsit (társadalomtudomány, töri, jogi, közgazdaságtan, nyelv, bölcsészettudomány, politológia), de semmiben sem mennek bele igazán részletesen. Valamit nem igazán gyakorlatias az oktatás, nálunk nagyjából csak előadások voltak, a tanár ledarálta az anyagot, vizsgán visszakérdezte, ennyi.


Büfészaknak nem igazán hívnám, mert könnyűnek biztos nem volt az, nálunk azért tanulni kellett, hogy az ember jó jegyet szerezzen. De az is igaz, hogy rajtam kívül sokan otthagyták, 40-en kezdtünk, szerintem most (ez az utolsó félévük) 30-an lehetnek. Persze, ha neked ez nagyon szimpatikus, akkor nem tudlak lebeszélni. :) De nekem ez a véleményem.

2021. febr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!