Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BGE-PSZK emberi erőforrások...

BGE-PSZK emberi erőforrások szakról tudnátok véleményt irni? Matek itt nehezebb vagy? Mennyire matekos szak? Melyik egyetem jöhet még szóba?

Figyelt kérdés

2021. febr. 12. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak PSZK! Semmi más. Nem könnyű a matek, de teljesíthető, ha követi az ember az anyagot. Matek fakt ajánlott a középsuliban, akkor sima
2021. febr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Soha nem voltam egy matekzseni, de sok tanulással abszolút teljesíthető. Nem hiába másodikféléves a gazdasági matek, hiszen ha abban a félévben nem is sikerül, egy évvel később ismét fel tudod venni.

Igen, mindenképpen érdemes különtanárhoz járni (mellesleg szoktak indulni csoportos felkészítők is), illetve az első félévben felvehető a gazdmatek felkészítő tantárgy, ami nagyon hasznos. :)

Tehát a lehetőségek adottak, már csak le kell ülni és benyalni mindent, és még ha nincs is különösebb érzéked hozzá, ha begyakorlod a típusfeladatokat, teljesíthető!

Az én évfolyamomon csak azok véreztek el, akik nem voltak hajlandóak normálisan tanulni.

Ez a gazdmatek a “mumus” itt, természetesen vannak más matekos tárgyak is, hiszen közgazdász képzés, de szerintem minden teljesíthető, ha hajlandó bele energiát fektetni az ember.

2021. febr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!