Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek az Óbudai...

Sens0r kérdése:

Mi a véleményetek az Óbudai Egyetem Keleti Károly Gazdasági Karáról?

Figyelt kérdés

Eléggé szimpatikus. Minden véleményt szívesen fogadok.

Ugye fizikát itt nem tanítanak? A gazdinfó érdekelne.



2021. febr. 14. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne
2021. febr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Nagy_Narutim válasza:

Harmadéves gazdinfós leszek az óbudain.

Valszeg már elkéstem a válasszal, de hátha segít...

Nos elég sok rosszat olvastam, halottam a KGK-ról. Én személy szerint úgy vélem, hogy rettentően a tanartól függ a kgk-n, h adott tantárgyból minőségi oktatásban részesülsz.

Voltak fantasztikus tanáraim, voltak szörnyűek, akik helyett ha én kiàlltam volna a jegyzetet egyszer elolvasva, még akkor is színvonalasabb lett volna az óra(ilyen nevekre gondolok akiket úgyse tudsz kikerülni, és majd talalkozol veluk ha ide fogsz jarni, mint pl Szikora Péter, Keszthelyi András...)

Azt mondanám, hogy a rossz és jó tanár arány kb 60-40%

Tehát nem a legjobb, de nem is a legrosszabb.


Persze fizikát nem tanítanak, ajánlom, hogy keresd meg a gazdinfó mintatantervet.


Ha gazdinfóról beszélünk akkor nemcsak kgk-ra fogsz járni, hanem nik-re is.

Eléggé érezhető a kettő közötti különbség, ott sokkal színvonalasabb, és sokkal nehezebb átmenni a tantárgyakból, főleg úgy, hogy matekot meg programozást (c#) tanulsz ott.

2021. júl. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!