Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A szent józsef gimi oldalán...

A szent józsef gimi oldalán (debrecen) sehol nem találom miből lesz szóbeli a nyelvi specializálón. Angolból vagy csak általános elbeszélgetés?

Figyelt kérdés

2021. febr. 15. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Angol nyelv

Társalgási témák: bemutatkozás, család bemutatása, otthon (lakás, ház) leírása, napirend, napi teendők

Nyelvtani funkciók: Igeidők (Egyszerű jelen, Egyszerű múlt, Folyamatos jelen, Folyamatos múlt); Melléknevek (fokozás); képesség kifejezése, alapvető érzelmi viszonyulások kifejezése


világosan fent van a honlapon.

2021. febr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jó hát én nem talàltam a honlapon. Amikor azt hittem végre ott lesz nem volt ott se. Mindegy köszönöm

Csak ennyi téma van?

2021. febr. 16. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!