Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 26 évesen elkezdeni a gazdinfó...

26 évesen elkezdeni a gazdinfó bsc-t van értelme?

Figyelt kérdés

Corvinuson nappalin vannak ilyen idősek? Vagy általában frissen érettségizettek nyomják?


Jövőre végzek magyar-info tanárként, de rettentően megbántam, hogy erre pazaroltam az államilag támogatott féléveimet, én ilyen körülmények között nem szeretnék tanár lenni.


A gazdaságinformatikán gondolkozom a Corvinuson, mert ott ugye már nem állami ösztöndíj van, tehát tanulhatnék ott ingyen. Nappalin indul csak a támogatott formája, de tudnék mellette szerintem részmunkaidőben dolgozni. Mennyire lógnék ki a korom miatt onnan?



#gazdaságinformatika #Corvinus #BSC #gazdaságinfromatika
2021. febr. 16. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
98%

Nem oda járok, de ha csak a korod zavar, engedd el ezt az aggodalmat.

Nem szégyen tanulni, nem te leszel az egyetlen aki másoddiplomát csinál nappalin. Hajrá!

2021. febr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem, igaz nem gazdinfo, de nappali, és nekem is voltak ennyi, sőt idősebb csoptársaim is.

Haverkodni nehezebb lesz picit, nyilván nehezebb lesz megtalálni a közös hangot a 19-20 éves fiatalokkal.

Mindenképp van értelme, jó szak.

2021. febr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Van értelme, nem is kevés. Corvinusra járok nappali alapképzésre (ugyan nem gazdaságinformatikára) és ha nem is olyan gyakoriak, azért szép számmal akad olyan ismerősöm, aki veled egy hajóban evez.
2021. márc. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 25 éves leszek decemberben és most jelentkeztem szintén BCE gazdinfóra. Valószínűleg levelezőre vesznek csak fel, de nappalira is simán mennék, ha lenne elég pontom.
2021. márc. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gazdaság és menedzsmenten kezdtem el tanulni a Corvinuson, viszont úgy érzem sokkal szívesebben tanulnék infót, mint a mostani tárgyaimat. Újra kellett jelentkeznem gazdimfóra. Még nem tudom 100%-ig, hogy váltsak-e, de ha fölvesznek és váltok, akkor idén szeptemberben kezdem el az egészet. 27 éves leszek.
2021. márc. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként mi a vélemenyetek a Corvinus gazdaságinformatika szakáról. Milyen a tanítás?
2021. márc. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!