Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Esti gimi mennyire nehéz, ha...

Esti gimi mennyire nehéz, ha a 11. osztályon akarom kezdeni?

Figyelt kérdés
Amelyik suliba jelentkeztem volna, kiderült hogy 9. nem indul, csak 11. osztálytól.
2010. aug. 17. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Én 32 évesen egy beteg gyerek mellett érettségiztem, ha végig tanulsz, akkor meg lehet csinálni! A matek nekem kicsit nehéz volt, ott jobban oda kellett figyelnem, de a többi nem nehéz, ha tanulsz! Meg lehet csinálni!

2010. aug. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ami még nagy kérdés számomra, az idegen nyelvet (angol) el lehet ezzel kezdeni? Azt is megszeretném tanulni.
2010. aug. 17. 11:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem a nyelvtanításra nem fektetnek túl nagy hangsúlyt az ilyen iskolákban, ezt leginkább azért tanítják, mert kell.
2010. aug. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De úgy értem hogyha oda megyek, nem leszek ezzel nagy lemaradásban, betudom hozni idővel?
2010. aug. 17. 12:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Most kezdenéd el az angolt?
2010. aug. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Első vagyok, nekem még nem kellett érettségiznem angolból, de tanulni kellett, mivel halasztottan érettségiztem így kihagytam! Amikor előttem érettségiztek angolból én csak azt hallottam, hogy yes-no:-) és ismételgették amit a tanár mondott:-) persze ez nem normális és más tárgyból nem így volt. Nulláról kezdeni nehéz, de ha szánsz rá időt, akkor egy kettes érettségin lazán összejön belőle és már bánom, hogy nem neveztem be rá nekem is ment volna úgy mint a többieknek.

2010. aug. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Valamennyit tudok angolul, gép használata mellett ragadt rám ez az. :) De az édeskevés, ezért érdekel hogy ott milyen.
2010. aug. 17. 15:53
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
én 10.-be kezdtem és két éve érettségiztem. már másodéves vegyészmérnök vagyok az egyetemen... simán meg lehet oldani. én színte órára se jártam soha. nagyon könnyű volt (legalábbis nekem). mi nem érettségiztünk idegennyelven. akkor még nem volt kötelező. egyébként ne aggódj, a többiek se lesznek jobbak nálad. ha elég a 2es az érettségiken, akkor kis tanulással nevetve meglesz majd meglátod...
2010. aug. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm mindenki válaszát, ez esetben megpróbálkozok vele.
2010. aug. 17. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!