Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek érdemes töriből...

Szerintetek érdemes töriből emelteznem?

Figyelt kérdés
Jövőre leszek 12.-es, tehát még van 1.5 évem az érettségiig. Nem vagyok faktos, mert szakgimibe járok, és nálunk nincs lehetőség fakultáció felvételére. Viszont nem ártana emelteznem töriből, szerintetek feltudok itthon készülni rá? Egy barátom faktos, ő küldené át amiket vesznek. A lényeg az lenne, hogy legalább egy olyan eredményt érjek el, hogy megkapjam a +50 pontot ami az emelthez jár

2021. febr. 18. 13:24
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
12 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szakra szeretnél majd jelentkezni?


Amúgy a kérdésedre a válasz igen, annyi a lényeg hogy folyamatossan készülj rá és ne hagyj mindent az utolsó pillanatra. Én egyedül készültem fel rá, mert érettségi után egy évvel szintemelőztem.

2021. febr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 GyakoryKrisztina ***** válasza:
Attól függ mi szeretnél majd később csinálni...
2021. febr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!