Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan bővítsem a történelem...

Hogyan bővítsem a történelem tudásom?

Figyelt kérdés
Órákra mindig készülök, de úgy érzem sokat felejtettem, és nincs olyan átfogó képem, mint kellene. Nem magolni szeretnék, inkább mindig csak egy picit foglalkozni vele, lazábban. Gondoltam hogy esetleg bekövetek történelmi mémes oldalakat, de nem tudom mennyire lenne hatékony. Mit tanácsoltok?

2021. febr. 18. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
pl. Múltkor, de nagyon jó a Rubicon is és vannak könyvek, amelyek egy-egy korral foglalkoznak. Jó lenne tudni, hányadikos vagy, mert akkor jobban lehetne ajánlani.
2021. febr. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
11.-es. Azt elfelejtettem, hogy filmet kérlek NE ajánljatok. A többi választ (előre is) köszönöm!
2021. febr. 18. 19:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nem film de Zanza tv videóit ajánlom ahhoz, hogy kicsit meg is értsd az anyagot és ne csak megold. Érettségi előtt ott vettem át az anyagot, nekem bejött. Gyorsabb volt és érthetőbb mint a tankönyvet bújni. Persze előtte 4 évig végig tanultam.
2021. febr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!