Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt kémia érettségire...

Emelt kémia érettségire milyen könyvekből tudnék felkészülni, ha a cél 85% körüli érettségi?

Figyelt kérdés

Már van érettségim, de szeretnék egyetemre menni, amihez szükségem van egy jó kémia emeltre.


Nulláról kezdeném és a cél a 2021-es őszi érettségi időszak lenne.


Egyedüli felkészülésre, milyen könyvek /feladatgyűjtemények esetleg honlapok a legideálisabbak?


Bármilyen egyéb tanácsot szívesen meghallgatok.



2021. febr. 20. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ötösöm lesz kémiából című könyv nagyon hasznos. Rengeteg számolási feladat van benne, tudom ajánlani. Témánként van, az elején kis leírással, magyarázattal. A megoldás is benne van az újabb kiadásban. De egyébként interneten ingyenesen letölthető az egész, ha jól emlékszem.
2021. febr. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bornemissza Klára ***** válasza:
100%
Az összes eddigi érettségi feladatlapok, Villányi könyvei az Ötösöm mellett. Javaslom, hogy témakörönként válogasd össze a feladatokat, és addig oldjad, oldjad,amíg már a kisujjadon csöpög ki.
2021. febr. 21. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az Ötösöm lesz kémiából, a Villányi könyvekből és a Mozaik 11-12 ből tanulok, mindet tudom ajánlani neked is. Valamint sok-sok érettségi feladatsor. Szerintem ha nem nulláról kezdi az ember, akkor is érdemes egy tanárt keresni, mert felmerülhet benned tanulás közben több kérdés is. Ezért azt mondom nem lehetetlen egyedül, viszont jóval gyorsabban és pontosabban tanulhatsz egy tanár segítségével.
2021. febr. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 JanurikEndreGyorgy ***** válasza:
2021. febr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hogy haladsz a felkészüléssel?
2021. szept. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!