Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok olyan könyveket/...

Tudnátok olyan könyveket/ segédanyagokat ajánlani, amik segítenek felkészülni az emelt szintű történelem érettségire?

Figyelt kérdés

Emelt szinten szeretnék érettségizni történelemből, de teljesen tanácstalan vagyok, hogy miből álljak neki tanulni. Ahoz, hogy álmaim szakjára és egyetemére bekerüljek, nagyon jót kéne írnom, de félek, hogy ez nem fog sikerülni.

Mivel a saját tempómba való tanulás volt mindig is az erősségem, az előkészítő tanfolyamokat nem nekem találták ki. Ráadásul az anyagi helyzetünk sem a legjobb, így a legtöbb óriási összeget jelentene.

Tudnátok esetleg ajánlani valamit, ami segít a felkészülésbe?

(Volt mostanában egy kérdés, ahol a kérdező az emelt matek érettségivel kapcsolatban írta ki szinte ugyanezt a kérdést. Innen jött az ötletem, hogy talán történelemből is léteznek ilyen kiadványok.)

Előre is nagyon-nagyon köszönöm a válaszaitokat.



2021. jan. 24. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha írsz egy email címet, akkor tudok neked anyagokat átküldeni :)
2021. jan. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

studium generale kiadványai. leginkább a kincsestár(ha nem is ez, valami hasonló a neve) és az aktuális kidolgozott tételek

e mellett INGYENES felkészítőt tartanak.

2021. jan. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Első nekem is küldenél kérlek?
2021. jan. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, küldök én mindenkinek, csak írjatok egy email címet, amire eltudom küldeni :)
2021. jan. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Irtam privat uzenetet. Koszonom.
2021. jan. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!