Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Csalsz vagy csaltál már az...

Csalsz vagy csaltál már az online oktatásban?

Figyelt kérdés

2021. febr. 22. 09:19
A kérdező szavazást indított:
Sose csaltam eddig és nem is fogok
Sosem csaltam eddig de lehet hamarosan fogok
Már csaltam de már nem fogok
Már csaltam és még fogok is
Az összeset csaltam (Max csak azokat nem, amiket tudtam ,ha van ilyen)
36 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nice try FBI!
2021. febr. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ó lebuktunk...Viszavonulás!
2021. febr. 22. 12:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Igen, pl kiírtam képleteket, típusfeladatok megoldását vagy épp rajzot kimásoltam.

Nem szeretek csalni, amikor úgy érzem hogy amúgy is kapnék egy elfogadható jegyet, akkor megelégszem azzal és nem puskázok, de ha nem tudom vagy épp nem értem a leckét, akkor ehhez folyamodok

2021. febr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szét csaltam mindet könyv internet vagy éppen a faterral

Ilyenkor megengedett a csalás

2021. márc. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor megengedett
2021. márc. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Minden tantárgyban minden lehetséged eszközt felhasználtam eddig.


Idén volt 2 rettenetesen nehéz tantárgyam (reálos mérnöki) amiből az égvilágon semmit sem tudok.


Az egyiket megirattattam mással.


A másikat pedig másokkal megbeszélve a megoldásokat lényegében szintén megirattam őket.


Amúgy ... kb 5%ot sem tudtam volna elérni. Lényegében 1 órára sem mentem be és semmit sem tanultam ezekre a tantárgyakra. Mégis letudtam őket 0 tudással.


Csúnyán hangzik, de az egyik tantárgy olyan, amit nem kell majd használnom azon a szinten amit tanítanak.


A másik pedig egy olyan szigorlat, aminek a tantárgyából tavaly 4-es voltam tehát jó, csak a hírtelen online formára váltás miatt a számonkérési forma változás miatt nem bírtam 3x egymás után átmenni. Szóval a fejemben lényegében már "megvolt" a tantárgy, most meg már hivatalosan is megvan.

2021. jún. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!