Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jelenleg milyen mezőgazdasági...

Jelenleg milyen mezőgazdasági szakmàk vannak felnőtt képzésen ?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok. Idén fejezem be a tanulmányaim. Van erettsegim, 2 szakmám és most ha sikerrel járok, egy középfokú végzettségem. Viszont sose éreztem magaménak ezt a vonalat, amit tanulok/tanultam. Engem nagyon érdekelnek a mezőgazdasági munkák, az állattartás és az ehhez tartozó feladatok. Mindig is vonzott. Ezért is kérdezem, hogy jelenleg Magyarországon milyen ezzel kapcsolatos képzések vannak?

Amivel mellesleg lehet keresni. Elhajolhatunk az állattartás fele is. Tudom,hogy OKJ-s képzések változnak, de sokat nem tudok róla.

Annak végképp orulnek, ha valaki saját tapasztalatat írna le vagy esetleg amiket tud ezzel kapcsolatban.

Savazást pedig nem szívesen fogadok,nem ezért irom ki ezt.☹️

Köszönöm!



2021. febr. 24. 19:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!