Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miből áll a BGSZC Budai...

Miből áll a BGSZC Budai Gimnáziumban a szóbeli?

Figyelt kérdés
Legfőképp az érdekelne hogy én ugye média és emelt szintű angolra jelentkeztem, és idén online lesz a szóbeli, és hogy vajon ez hogy lesz? Az iskola oldalán szó szerint semmi nincs kiírva hogy mi lenne, szóvel nem kérek negatív kommenteket:) Szóval az érdekelne hogy fog ez zajlani mivel nem két külön időpont van, és akkor most angolul kell majd a médiáról beszélnem vagy mi?

#média tagozat #Budai Gimnázium #BGSZC Budai Gimnázium #Emelt szintű angol tagozat
2021. febr. 27. 08:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi beszélgettünk rólam, de tőlem kérdeztek ilyen alap inteligencia kérdéseket is, ami nekem nem ment. De mint megtudtam másnál nem volt ez, csak nekem volt ilyen szerencsèm:( Nagyon kedvesek voltak, diákomat kellett felmutatnom, nem kellett se füzet se semmi. Én eléggé elrontottam, de sok sikert neked:) ne izgulj nagyon kedvesek!
2021. febr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia köszi a választ:) Nagyon kedvesek voltak szerintem is, tőlem nem kérdeztek semmi ilyesfélét, de azért furcsáltam hogy emelt szintű angolra jelentkeztem és egy szót nem beszéltünk angolul.
2021. febr. 28. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is angolra és még természettudományra jelentkezetem:) Amúgy ezt írtátok elsőnek? Ja, és sok sikert:D
2021. febr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3. válaszolónak: Nem, nem ezt írtam első helyre:)
2021. márc. 5. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!