Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ma voltam szóbeli meghallgatás...

Ma voltam szóbeli meghallgatáson mikorra lesz eredménye?

Figyelt kérdés
A kérdésem a következő. Akik már túl vannak ezen az egész procedúrán, nektek szóbeli után hány nap volt mire megtudtátok, hogy mennyi pontotok lett? A honlapon lesz fent? (Sajnos ilyen téren tájékozatlan vagyok)

2021. febr. 23. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem majd márc. 16-án, amikor közzéteszik az ideiglenes felvételi jegyzéket, akkor ott lesz az összpontszámod, és akkor abból ugye már ki lehet találni, hogy mennyi lett a szóbeli. Testvéremnek is így volt.
2021. febr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ahogy az 1-es írja, csak az ideiglenes rangsorból tudod kikövetkeztetni, hogy mennyi pontot értél el a szóbelin.
2021. febr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!!😊❤️❤️
2021. febr. 24. 18:19
 4/7 A kérdező kommentje:
Ma már fel is került az eredményem. 50-ből 50! Köszönöm mégegyszer a segítséget mindenkinek🤍
2021. febr. 26. 21:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Hol szóbeliztél? Nem jellemző, hogy közzé teszik az eredményt.
2021. febr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium :) az ideiglenes felvételi rangsor is fent van, meg is lepődtem hirtelen!!!
2021. febr. 26. 21:23
 7/7 anonim ***** válasza:
HUH! Ez gyors!Budapesti gimiknél március közepén lesz csak.
2021. febr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!