Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol találok információkat a...

Hol találok információkat a 2021-es OKJ tanfolyamokról? Úgy mint képzési idő, ár, jelentkezési feltételek, stb.

Figyelt kérdés

Leginkább a villanyszerelő és a hegesztő képzés érdekelne, de több oldalt is megnéztem, mint például a tanfolyamokj.hu és vagy csak a 2020-as képzéseket találtam, melyek ugye már nem aktuálisak, vagy azt, hogy 2021. 01. 01.-től a képzés nem indul.


Azt tudom, hogy az OKJ “megszűnt”, átalakult, de gondolom attól még villanyszerelő, hegesztő, klímaszerelő, ács, tetőfedő, bádogos, stb. képzések indulnak...

Csak ha minden igaz, akkor már sokkal hosszabbak lesznek.

Legalábbis még egy éve ezt lehetett hallani.

De akkor most mi a helyzet?



2021. márc. 3. 01:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó, hogy az OKJ-s képzés meg fog szűnni?
2021. márc. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

“Megszűnik”, de mindig odaírták, hogy tulajdonképpen “átalakul”...

Vagyis lehet hogy más lesz a neve meg másképpen lesz csoportosítva, stb.

A kisebbeket egybevonják, az értelmetleneket pedig teljesen eltörlik...


Nyílván ettől függetlenül szükség van villanyszerelőkre és hegesztőkre is, szóval valahol biztos lehet majd annak tanulni...


Én úgy hallottam, hogy ezek a képzések 10-12 hónap helyett 3 évesek lesznek, de sajnos nem tudom...

2021. márc. 4. 11:51
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Itt talán még be tudsz csatlakozni villanyszerelőnek!

2021. márc. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!