Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A gyógyszerészeti mennyire...

A gyógyszerészeti mennyire nehéz? Ha jól tudom a képzési idő 5 év. Ezután az öt év után ha valaki végez egyből dolgozhat? Debrecenben gondolkodtam és semmi másban.

Figyelt kérdés
Szerintetek van esély arra, hogy bekerüljek, ha most vagyok végzős és úgy tervezem, hogy maradok egy év technikusin az iskolában, addig pedig leteszek egy emelt biológia érettségit illetve ha ebben az évben nem sikerül akkor jövőre egy emelt kémiát is?

2016. dec. 12. 07:12
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

A bilogia es a kemia is kotelezo emelt szinten.


A gyogyszereszeti 5 ev, tomeny, nagyon sokat kell magolni. Egybol dolgozhatsz, de Debrecenben nem tudom milyen lehetosegek vannak. (ha a munkat is arra ertetted)

2016. dec. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Esetleg jelenlegi, vagy végzett hallgató vagy? :) Elhelyezkedés szempontjából is gondoltam Debrecenre vagy akár Szabolcs megyére. Ha valaki gyógyszerészként gyógyszertárban dolgozik az megéri neki vagy nem keres olyan jól mint aki mondjuk az egyetemen marad kutatni vagy gyógyszergyárnál/cégnél helyezkedik el?
2016. dec. 12. 09:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

En altalanos orosira jarok. Nem tudom milyenek a fizetesek abban a regioban. Azt tudom, hogy a Richternek van egy kis gyara arrafele. Alapvetoen jo keresetet biztosit, de sokan par ev utan kulfoldre mentek.


Szeretnem felhivni a figyelmedet, hogy akarcsak az orvosi palya, ez is egy hivatas, amely elkotelezettseget es alazatot igenyel. A profit remenyeben nehez lesz tobbezer oldalni osszefuggestelen lexikat bemagolni.

2016. dec. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
5 évnyi száraz tananyag! Az emelt szintű biológia és kémia vagy fizika ott is kötelező. Az egyetem kemény, nálunk első időben azzal kezdte az előadó hogy na akkor 2000!! Oldalas lexikont tanulj meg.. Ez volt Pécsen, de máshol se könnyebb, ja hozzá teszem ha félvállról veszed és nem úgy hogy ezt AKAROD akkor felesleges neki vágni! Elhelyezkedni egyből eltudsz, az én időmben úgy volt hogy az első 5 évben állami szférában.
2016. dec. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!