Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit érdemes használni középisk...

Mit érdemes használni középiskolában a jegyzeteléshez?

Figyelt kérdés
Az órai jegyzeteimet spirális füzetbe, tűzöttbe, vagy mappába érdemes gyűjtenem? Szeretném ha a 4. év végén minden meglenne, hogy ne kelljen szenvedni velük az érettségi előtt. Érdemes időt fektetni bele, vagy teljesen felesleges? Gondoltam már ilyen hatalmas nagy spirálosra is, de iszonyatosan drága. Köszönöm ha segítetek!

2021. márc. 3. 23:25
A kérdező szavazást indított:
Spirálos kis alakú
Spirálos nagy alakú
Tűzött kis alakú
Tűzött nagy alakú
Csatos/átkötős mappa
Hatalmas lyukasztós mappa
33 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Spirálos nagy alakú. Én azt használtam mindig. Sok értelme mondjuk nem volt, visszagondolva, mert max. a dolgozatokra tanultam belőle, érettségire nem mert megkaptuk a kidolgozott tételeket (nem a tanártól), szóval oda nem kellett. De most már fenn vannak neten is szerintem.
2021. márc. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagy alakú spirálosaim voltak azokra az órákra amikről tudtam hogy sokat kell majd írni
2021. márc. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ja én az évek alatt összegyűjtött jegyzetekre nem számítanék érettségikor. rengeteg előre kidolgozott tételt találni a neten, ha esetleg van amit nem találsz, avgy ki kell egészíteni, azt megtalálod máshol az interneten, vagy a tankönyveidben
2021. márc. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A füzet mindenképp kényelmes, ha vissza kell keresni valamit, de tanulni nem igazán abból fogsz. Igazából a forma mindegy, a lényeg, hogy ne hagyd el, szépen jegyzetelj és követhető legyen a folyamat, ne legyenek random más órákról jegyzetek benne meg hasonlók.
2021. márc. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólókkal egyetértek. Azokat év közben a dolgozataidhoz használod leginkább. Vagy ha te dolgozod ki a tételeidet... Én mindig az alapján vettem füzetet, hogy mennyi óra van/ hét és mennyit írunk majd. Egy magyar, matek füzet mindig vastagabb/ spirál volt, míg mondjuk a nyelvtan vékony, de mindig minden A4-es méretű volt. Sok tanár amúgy is elmondja első évben, hogy ő mit szeretne és ha be akarsz vágódni csináld amit mond. Ha ilyen nincsen, akkor azt ami neked kényelmes. De a lefűzést én elfelejteném és füzetet használnék. És hogy ezek meglegyenek, polcra, szekrénybe vagy ágy alá rakod, esetleg dobozolod őket.
2021. márc. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
pepcoban lehet kapni nagyon jó füzeteket olcsón!
2021. márc. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!