Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt biológia érettségi?

Emelt biológia érettségi?

Figyelt kérdés
Tudnátok oldalakat mondani ahol látom az összes témát ami szükséges emelt bioszhoz? Illetve ahol egy-egy témát részletesen leírnak? Milyen forrásokból dolgozhatnék? Még van 2 évem előtte, nem most kapkodom utolsó pillanatban dw :D

2021. márc. 8. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2021. márc. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább könyveket ajánlanék. A mozaikos könyvek közül a 10.11.12. elég részletes, valamint Nagy Etele összefoglalója nagyon jó, "barátibb" nyelven fogalmaz. Valamint sok-sok érettségi feladatsor én szinte az összeset megírtam. Szóbelihez pedig a 130 tétel biológiából könyv.
2021. márc. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon szépen köszönöm!
2021. márc. 8. 22:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen! :)
2021. márc. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hellobello

Bioszféra.com rohadt jo oldal ott aztan mindent megtalalsz, talan még tobbet is mint amennyi elég, plusz feladatok is vannak megoldassal, videokkal hogy jobban értsd az anyagot, nagyon jol es szepen van összeszedve minden téma en imadom, csekkold le

Üdv: egy vegzos aki most kapkodik az utolso pillanatban xD

De te nagyon jo vagy hogy nem így teszel, es mar most szepen keszulsz ra meg érdekel is a dolog. Ezt igy kell, jol csinalod

2021. márc. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Neked meg sok sikert hozzá, menni fog az így kapkodva is :D
2021. márc. 15. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!