Melyik/Milyen könyveket ajánljátok ahhoz hogy orvosnak tanuljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A jövőben szeretnék orvos lenni, azt szeretném kérdezni melyik könyveket/feladatlapokat ajánlanátok hogy orvos lehessek (pontosabban fogorvos).

Milyen kémia és biológia könyveket ajánlotok? Vásároljak fizikával kapcsolatos könyveket is, ha igen esetlegesen melyiket?


Úgy láttam hogy biológiából a Mozaik 10-től 12-ig ajánlják, és a 1 és 2 érettségi felkészítőt.

Kémiából úgy látom az "ötösöm lesz kémiából" könyvet ajánlják, ezen kívül elmélethez a Mozaik 11-12-t (egy kötetes érettségi felkészítő).

Ezeken kívül van még valamilyen amit ajánlasz/ajánlotok?



2021. márc. 7. 18:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Bőven elég, ha megtanulod a gimnáziumi anyagot, az iskolai tankönyvekből. Emelt szintű érettségihez pedig válassz biosz-kémia fakultációt.
2021. márc. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Biztosan? Amúgy is fogom választani fakultációként a két tananyagot (bio és kémia), de azt mondják az nem elég az emelt érettségihez, csak ha valami szakosodott iskolába mész, de én nem oda megyek, a gimi ahová megyek inkább a nyelvekben jó. (Bár nem vagyok benne biztos hogy rossz lenne a tanításában ennek a két anyagnak mivel sok videót néztem arról akik oda jártak és jelenleg orvosok)
2021. márc. 7. 18:57
 3/19 A kérdező kommentje:
Remélem tudod, hogy nem sima bio és kémia érettségiről van szó, hanem emeltről.
2021. márc. 7. 19:33
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz olvasni!?


Írtam h emelt....

2021. márc. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
De tudok olvasni, de már 15 különféle helyen olvastam (itt is, nemtudok linket), hogy bizony emelt óraszám nem elég.
2021. márc. 7. 21:06
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

Fejezd be az általános iskolát, ne okoskodj itt!


Verekedés az orvosi egyetemen meg feleltet3s... 😂😂😂😂😂

2021. márc. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Már elnézést, igen még nem is járok gimibe sem, de ezt már nem tűröm meg, nem okoskodni akarok, csak azt mondom amit olvastam.

Ha annyira osztani akarod az észt nekem, előtte szerezd is meg azt.

2021. márc. 7. 21:23
 8/19 A kérdező kommentje:
Mivel az alapján nem szoktunk kioktatni embereket, amit ő nem tud, azt szoktuk kioktatni, amit rosszul tud.
2021. márc. 7. 21:24
 9/19 A kérdező kommentje:

És ez a Gyakori Kérdések, szerinted minek kérdeztem a kérdésemet, hogy kioktass?

Ilyen erővel ez olyan mintha bemennék az iskolába és ha azt mondom hogy 4 és 4 az 10, akkor a tanár lehülyéz, és hazaküld, nem pedig segít abban hogy jól tudjam.

2021. márc. 7. 21:28
 10/19 anonim ***** válasza:
😥😥😥
2021. márc. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!