Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A vadgazda mérnök az tulajdonk...

A vadgazda mérnök az tulajdonképpen diplomás vadász? Többi kérdés lent.

Figyelt kérdés

Üdv,

Érdekelne a szakma, olyan helyen élek, ahol tudnám is hasznosítani reményeim szerint. Egy emelt angol és egy közép biosz érettségi elég lenne ahhoz, hogy felvegyenek állami támogatott levelezőre? Nincs sajnos szakmai előképzettségem.

Esetleg ha van valami tippetek, amivel több esélyem lenne, megköszönném.

Szép napot!


2021. márc. 9. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
A felvi-n minden fent van. Elég az emelt angol és közép biosz.
2021. márc. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, azért válsztottam az emelt angolt, és a bioszt. :D a kérdésem inkább arra vonatkozott, hogy nem lenne-e jobb esetleg más tárgy, ami szakmába vág, "elég-e" ez. lehet nem voltam elég pontos. köszi a választ :)
2021. márc. 9. 15:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég lesz, nem lesz hátrány, hogy nincs szaktárgy.
2021. márc. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi az elképzelésed a vadászról, de ha az, hogy ért az erdőgazdálkodáshoz, és a vadak tenyésztéséhez, akkor igen.
2021. márc. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon jó , köszönöm szépen :)
2021. márc. 11. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!