Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ki lesz az Apáczaiban a most...

Ki lesz az Apáczaiban a most induló humán osztály osztályfőnöke?

Figyelt kérdés
Azt is nagyon szívesen veszem, ha valaki megosztja a tapasztalatait a suliból. Most már eldőlt, hogy oda megyek (benne vagyok az osztálylétszámban) és nagyon szeretném jobban megismerni.

2021. márc. 22. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ránéztem a honlapra és ha jól értelmeztem a dolgokat, akkor Antal Zoltán lesz az ofő. Ezt furcsának tartom, mert ő egy matektanár. De úgy láttam, hogy a matfizzel lesz a humán egy osztályban, ami szintén furcsa, amikor én matfizesként végeztem még a komplexszel voltunk együtt. Amugy szerintem Antal elég jó arc, mondjuk engem nem tanított. Az általa tartott társasjáték szakkörről ismerem, amire kíváncsiságból elnéztem párszor, és abból az jött le, hogy arc.
2021. ápr. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha van kérdésed írj nyugodtan, megpróbálok válaszolni :)
2021. ápr. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. ápr. 7. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!