Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jó önismereti teszteket...

Jó önismereti teszteket keresnék osztályfőnöki órára. Neten tudok vmi jót?

Figyelt kérdés

régebben találtam egy oldalt, tele jó tesztekkel, de most sehol sem találom.

Ehhez hasonló: httphu.what-character-are-you.com,

de azokat ki lehet nyomtatni (ezeket a gép online értékeli ki)



2015. aug. 13. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
[link] nem tudom mennyire számít annak, van egy pár olyan, meg vannak eszméletlen baromságok is, pl hogy milyen mitikus állat lennél, de azok is viccesek:D Ha kicsit komolyabb érdekel: [link] Remélem jól értelmeztem és online is jó, meg ilyesmiket kerestél.
2015. aug. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Én is a lelektanitipusok.net-et ajánlom, bár azt nem lehet egy oszfőnöki alatt megcsinálni, mivel, ami a legpontosabb, az a 94 kérdéses. Bár, ha kinyomtatod, és mindenki kap egy példányt, és utána ki lesz töltve a teszt a honlapon, annál, akit érdekel, akkor szerintem megoldható :) Viszont, azt hozzátenném, hogy tizenéves korban, kissé torz lesz az eredmény :D ha esetleg kitöltöd, szerintem érdemes komolyabban belefeküdni a témában, hogy pontosan tudd, mi micsoda. :)Én is gondolkodtam rajta, hogy kitölthetén az osztályommal, ofőn, de elvetettem, mert a fele csapatot nem érdekelte :'D Amúgy,az én torz eredményem, hogy ENTJ vagyok, Hadvezér, Racionalista :)

Üdv.: 13/L

2015. aug. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2015. aug. 14. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!