Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha jelentkeztem egy technikumb...

Ha jelentkeztem egy technikumba érettségi utáni 2 éves képzésre, mikor derül ki, hogy felvettek-e?

Figyelt kérdés

Itt is megvannak úgy a dátumok, mint ha 8.-ban jelentkeznél vagy majd csak valamikor visszaírnak, hogy bekerültem-e vagy sem? Ha még nem kaptam semmilyen értesítést (azon kívül, hogy megkapták a jelentkezésem) akkor aggódnom kéne?

Sajnos a neten nem igazán találtam információkat ezekről az érettségi utáni képzésekről úgy általánosságban.



2021. márc. 25. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Már lehet ennyivel előre jelentkezni a szeptemberi képzésre?


Vagy nyáron akarsz kezdeni?


Egyébként technikumra bárkit felvesznek akinek van érettségije. Ez tulajdonképpen ugyanaz mint az OKJ. Nincs felvételi rangsor, érettségi megléte az egyetlen feltétel.

2021. márc. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Amit én néztem, ott febr. 15 volt a jelentkezési határidő a szeptemberben induló képzésre, pont ezért volt furcsa, hogy még mindig nem jeleztek vissza.

Meg eredetileg tartottak volna szóbelit is csak a járványhelyzet miatt ez elmaradt.

2021. márc. 25. 11:20
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk meg szeptember elso heteben is jottek, oda kb. ugyis felvesznek mindenkit, nem kell aggodnod.
2021. márc. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!