Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha lecsuknak akkor folytathato...

Ha lecsuknak akkor folytathatom a sulit ahol abbahagytam?

Figyelt kérdés

1 dobásra vagyok attól hogy fk-ba kerüljek

ha mondjuk 10-esként lecsuknak és leülöm a büntetést akkor folytathatom onnan ahol abba hagytam a szakmát vagy előröl kell kezdenem?

kérlek valaki hozzáértő válaszoljon



2021. márc. 29. 01:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé sanszos, hogy nem. Ha szabadulásod után már nem leszel tanköteles, akkor az iskola nem köteles veled foglalkozni. Mondjuk ha a suli jófej, akkor esetleg, de nem fognak utánad két kézzel kapkodni, hogy náluk tanulj újra.

A saját érdekedben jobb, hogyha előre gonolkozol, és legalább addig meghúznád magad, amíg nem szerzel egy szakmát.

Mondjuk a börtönben is lehet tanulni (nyilván a lehetőségek köre leszűkül), sőt, még érettségit és diplomát is lehet szerezni, de lehetőleg ne ez legyen a célod.

2021. márc. 29. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, a börtönben fogod befejezni. De mi a fenét csináltál???
2021. márc. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

gépjármű mechatronikai technikus képzés nem hiszem hogy van böriben


kérdésedre röviden: megvertem valakit az felnyomott egy kis szépítéssel a vallomásában, kijött 6 TEK-es meg egy rakás nyomozó, az egyik kommandóst lábonrugtam védekezésből és közokirat hamisítás

szóval ha csinálok még valamit az min. 2 év valószínüleg fk-ban nem javítóban

2021. ápr. 1. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!