Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem vagyok faktos de mégis...

Nem vagyok faktos de mégis bioszbol szeretnék emelt érettségizni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az ideiről már lecsúsztam, de egy hónapja töltögetem az emelteket és mindig 60% felé sikerül. Faktos nem voltam de erős gimibe járok és mindig tanultam szorgalmas vagyok.

Ha most elkezdek tanulni az őszi érettségire akkor addigra mehet 86% felé ugye? Nem kell ehhez egy teljes év..ha meg nem akkor ráér jövő májusban is?


Inkább orvosira mennék, addig dolgozok valamit mig halasztom az évet.


Viszont kemiabol eleg gyenge vagyok, a közepeket is 60ra oldom...:( ezt felhozhatom?

18/l



2021. márc. 30. 07:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet
2021. márc. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze. A bioszt nyáron behozod és simán meglesz a 86% viszont akkor tényleg tanulni kell, könnyen megugorhatónak tűnik, de tényleg kicsi a hibázási lehetőséged. A kémiára kelleni fog az egy év,lehetőleg magántanárral, hogy megértsd a számolások logikáját,valamint annak sok gyakorlással ülepednie is kell. Sok sikert!
2021. márc. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is most jöttem rá, hogy állatorvos szeretnék lenni, de gazdasági képzésre jelentkeztem.

Még rágom kicsit a dolgot, aztán lehet jövő ilyenkor megcsinálom az emelt bioszt és az emelt kémiát (utóbbitól félek kevésbé a feladatlapok alapján, pedig mindenkinek azzal van több baja).


De kicsit riaszt a 11 félév, nem is amiatt, hogy sokat kell tanulni, mert egy jó orvos egyébként is folyamatosan továbbképzi magát szerintem. Inkább amiatt, hogy megcsúszok, az állam pedig csak 12 félévet finanszíroz. 1 450 000 egy félév at ATE-n, nem tudom finanszírozni sem most, sem később.

2021. ápr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#3 osztatlan képzések esetén 14 félévet finanszíroz az állam
2021. ápr. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!