Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2021-ben bioszból és kémiából...

2021-ben bioszból és kémiából emelt szinten érettségizők, nincs szükségetek tanulótársra? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2021-ben érettségizem emelt szinten kémiából és bioszból, és orvosira szeretnék menni. Szerintem karácsonyi szünetre olyan közepesen állok, nem jó, de nem is tragikus elven. Nem nagyon van tanulótársam, és ez eléggé hiányzik:(( Olyan embereket keresnék, akikkel tudnánk beszélgetni, egymást segíteni versengés, és mindenféle rivalizálás nélkül, esetleg az egyetem választást is megdumálhatnánk. Az online oktatás nem volt egyszerű szerintem senkinek sem, hátha van, aki még hasonló cipőben jár.



2020. dec. 26. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
2020. dec. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Melyik város?
2020. dec. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Győr:)
2020. dec. 27. 17:28
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Vas megyei vagyok, de online meg tudnánk oldani szerintem:)

Én is orvosira szeretnék jelentkezni, emelt biosz és kémia érettségire készülök, kémiából ismétlés van hátra, ebből jól állok.

Szívesen beszélgetnék, jól jönne egy tanulótárs

2020. dec. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, én Erdélyből készülök az orvosira, szívesen konzultálok veled! :D
2020. dec. 31. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én Felvidékről készülök orvosira, az online oktatás miatt elég stresszes nekem a felkészülés, nyugodtan írhattok😊

2021. jan. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia, ha még lehet, csatlakoznék én is! 19/f (csak kémia emelt)
2021. jan. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Voltam oktoberben erettsegezni emelt biosz+kemia (biosz: 87%; kemia: 92%) Ha barmi kerdestek van, esetleg szeretnetek egyutt tanulni írjatok privit!

2021. jan. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!