Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan oldhatnám meg hogy ne...

Hogyan oldhatnám meg hogy ne kelljen majd bejárni iskolába?

Figyelt kérdés
Én nagyon féltem a szeretteim, és magamat is mert engem be se lehet oltani, asztmám is van, buszoznom is kéne. Van rá lehetőség hogy ne menjek majd? Hogyan oldhatnám meg?
2021. ápr. 1. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Bezzeg Szigetre...
2021. ápr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen szigetre tes???? Felvilágosítanálak a helyzetemről de nem érsz annyit :)
2021. ápr. 1. 19:16
 3/7 anonim ***** válasza:
37%

:D komoly vagy

ja nem

2021. ápr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5%
Otthagyod az iskolát. Ezt minden további nélkül megteheted, mert ugye elmúltál 16 éves, különben nem regisztrálhatnál ide, tankötelezettség meg csak 16 éves korig van.
2021. ápr. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az én egyik osztálytársamnak komoly betegsége van (CF, azt hiszem így kell írni) és neki a saját orvosa felajánlotta neki még év elején, hogy kikéri az iskolából, tehát nem kell bejárnia, de online továbbra is tanulnia kell. (általános suli)
2021. ápr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A komolyabb betegségek mellett autizmus, kiközösítés, versenysport miatt is lehet egyéni tanrend. De csak általános iskolában, illetve gimnáziumban.

A versenysport járható út lehetne, kérdés, hogy azt nem késő-e már elkezdeni.

2021. ápr. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az asztma tartós betegség, tehát szóba jöhet az egyéni tanulmányi rend: [link]
2021. ápr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!