Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Párhuzamos képzés? El fogja...

Párhuzamos képzés? El fogja így fogadni a felvi a jelentkezésem?

Figyelt kérdés

Jelenleg elsőéves, állami támogatott szakon tanulok egy képzésben. A lényeg, hogy nem tetszik, teljesen kiábrandultam a szakból, köszönhető ez sok dolognak, de nem ez a fontos.

Felvételiznék egy teljesen másik karra, teljesen más szakra, de ugyanarra az egyetemre. A felvin benyújtottam a jelentkezést, májusban megyek leteszem azt az érettségit, ami hiányzik, hogy tuti felvegyenek.

Kérdésem: így, hogy jártam 2 félévet erre az egyetemre, attól még felvételizhetek? Aktív nappali hallgatói jogviszonyom van, első félévem sikeres a második az biztos, hogy sikertelen lesz, mert se erőm se kedvem befejezni..

Kérlek normálisan válaszoljatok. Köszi :)



2021. ápr. 12. 11:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez két külön dolog, nem fognak diszkriminálni ezért, érvényes a jelentkezésed.
2021. ápr. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!