Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egészségügyi menedzser MSc-t...

Egészségügyi menedzser MSc-t érdemes elvégezni?

Figyelt kérdés

Jelenleg nem egészségügyi területen tanulok, de valamennyire kapcsolódik hozzá. A tantárgylistát átnéztem, alapvetően tetszenek a tárgyak, ez rendben van.


A kérdés az lenne, van értelme elvégezni ezt a szakot, vagy csak időpocsékolás, nem visz előrébb ha van ilyen diplomám?



2021. ápr. 15. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam ismerőstől, hogy sokszor bekerülni is csak úgy lehet, ha már "vagy valaki". Ez a szakma még nem igazán van felkapva itthon, az ilyen feladatokat a kórházban/eü intézményekben más szakdolgozók szokták ellátni. Így véleményem szerint itthon kevésbé lehet ebben elhelyezkedni, bár ez függ a kapcsolati tőkédtől is.
2021. ápr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én is ettől tartottam, hogy ez inkább inverz dolog, akkor érdemes elvégezni, ha már felajánlották az előrelépést, csak kell ilyen diploma pl a fizetésemeléshez.


Köszönöm a válaszod, azért remélem más is alátámasztja/megcáfolja még.

2021. ápr. 15. 16:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor érdemes, ha egyébként is orvos vagy, de szeretnél kórházigazgató vagy ilyesmi lenni.
2021. ápr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tapasztaltlany válasza:
Ha szíved szerint érdekel, csináld, utána még mindig tanulhatsz mást is, akár orvosira is mehetsz, ki mondja meg neked mit tanulhatsz és mit nem? Csak tőled függ, nem? Az, hogy mit érdemes, mit nem, csak utólag fogod látni, mert mindig minden változik, ha neked használ a tudás, akkor eleve érdemes elvégezned. Egyébként jelentkeztél?
2021. aug. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4, kedves vagy, de nem nagyon van már kedvem a haszontalannak bizonyuló alapszakom után egy haszontalan mestert csinálni, meg utána még tovább tanulni. A hibámat szeretném kijavítani, nem egy újabbat generálni.:) Orvos, ápoló stb egész biztosan nem szeretnék lenni, inkább a szervezési, menedzsmentes része érdekelt jobban a dolognak. Nem jelentkeztem, mivel jövőre végzek az alapszakommal. Sajnos hiába mennék x y mesterszakokra, mert kb 15-20 helyre tudok csak jelentkezni, azokból próbálom most kiválasztani azt, amelyik legalább hasznos lenne.
2021. aug. 4. 09:39
 6/7 anonim válasza:
Szia! Megkérdezhetem, hogy milyen alapszakot végzel? Esetleg döntöttél már arról, hogy jelentkezel e a menedzserre? Köszi!
2022. jan. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia, nemzetközi igazgatásin vagyok, és végül másik mestert célzok meg, idén kell jelentkeznem.
2022. jan. 5. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!