Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jár nekem többletpont az...

Jár nekem többletpont az OSZTV-re? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Másodikos vagyok gyermekápoló OKJ -n és pótfelvételizni szeretnék gyógytornász szakra.

Részt vettem februárban az országos szakmai tanulmányi versenyen, ahol bekerültem a döntőbe, viszont kaptunk egy e-mailt, hogy a járványhelyzetre való tekintettel nem kerül megrendezésre a második, már országos forduló.

Megírták később, hogy az írásbeli szakmai vizsga alól felmentési igazolást kaptam, ami a felvi és eduline szerint többletpontra jogosít, azonban ott így van leírva:,, Országos Szakmai Tanulmányi Verseny (OSZTV) a szakmai vizsga egésze (minden része) alól felmentést kapott jelentkező a szakiránynak megfelelő továbbtanulás esetén 30 többletpontra jogosult. "

Ezek szerint nekem nem jár a többletpont? Azt figyelembe veszi(k) idén a felsőoktatási intézmény(ek)/Oktatási Hivatal, hogy nem volt megszervezve a többi vizsgarész, tehát nem is voltak adottak a lehetőségek?

Köszi a választ!



#egyetem #OKJ #pontszámítás #OSzTV #Országos Szakmai Tanulmányi Verseny
2021. ápr. 27. 18:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Figyelembe veszik, és meg fogod kapni a pontokat. Az OKTV-n (országos középiskolai tan. v.) is így van idén, csak ott a 3. forduló az országos és az maradt el.
2021. ápr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!