Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy gyakoroljak érettségire...

Hogy gyakoroljak érettségire hogy jobb legyen az eredményem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy mar vagy 2 honapja tanulom csak a tori teteleket, matek tanarhoz is jarok es angolra is es minden nap mindegyik targybol megirok egy feladatsort de egyszeruen hiaba tanulok pluszba meg melle, nem tudok jobbat irni es ugyanolyan rosszat irok mint amikor a legelso alkalommal irtam feladatsort. Mit tegyek? Kezdek panikolni kicsit, nagyon sokat gyakorlok de egyszeruen mindig ugyanaz lesz a pontom barmit is csinalok ugy erzem mar semmi nem segit... Eros 3-as/gyenge 4-es tanulo vagyok, matekbol eleg rossz es felek hogy nagyon rosszul fog sikerulni

2021. ápr. 27. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Keresel egy régebbi éretségét ami fent van a neten pl a 2015- et és megoldot én így tanultam és kiválóan ment ahozz képest hogy 3 - vagy 4 tanuló vagyok de inkàbb 3
2021. ápr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt irtam le, hogy ugyanezt csinaltam:) mar szinte az osszes erettsegit megoldottam de ugyanaz az eredmeny mint amikor az elsot csinaltam...
2021. ápr. 27. 23:12
 3/3 anonim ***** válasza:
54%

Itt már nem tudsz csodát tenni.

Ha még lenne egy pár hónapod, esetleg lehetne, de így, hogy jövő héten írsz belőle, nem fogod tudni magad annyira felfejleszteni.

Fogadd el, hogy sajnos ez így van, mert ha rástresszelsz, még rosszabb lesz.

2021. ápr. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!