Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 13 éves vagyok, hátvéd az...

13 éves vagyok, hátvéd az osztály csapatában. Nincs kivel gyakoroljak, de szeretnék jobb lenni mint amilyen most vagyok. Hogy gyakorolhatnék egyedül, és mit kell tudnom, hogy jó hátvéd legyek?

Figyelt kérdés

2012. máj. 15. 17:40
 1/6 Baranyai Péter válasza:

Én magam is védő vagyok. Mások azt mondják, hogy k.va jó védő vagyok(20 éves vagyok)... Nos én azt tudom mondani, hogy egy jó védő legyen határozott. Tudja, hogy mit csinál. Merjen határozottan odalépni az ellenfélnek. Sose cselezzen hátul. Nagyon pontosan tudjon passzolni. Ilyenek... Tudnék mit írni, de akkor inkább már az a tökéletes védő lenne, nem pedig a "jó". :) Szerintem ha ezeket betartod, akkor jó védő lehetsz.

Röviden így ennyi. :)

2012. máj. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2012. máj. 15. 18:09
 3/6 A kérdező kommentje:

Különben leírod még, amit még tudnál sorolni?

Szeretnék tanulni még, hogy mi kell egy jó védőnek

Előre is köszönöm a válszt :)

2012. máj. 15. 18:11
 4/6 Baranyai Péter válasza:

Igazán nincs mit. Nem tudom mennyire segítettem ezzel a válasszal.

Sok sikert a további "karrieredhez"! ;-)

2012. máj. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Baranyai Péter válasza:
Nem tudom milyen védő szeretsz lenni,(Szélső vagy középső) de legyen jó kondid. Középpályások után szerintem a védőknek kell a legtöbbet futni, pláne a szélsőknek(Bár ez csak nagy pályán él.)
2012. máj. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Középhátvéd vagyok, a kondim nem annyira jó sajnos, de általában nem is futok sokat, mert mindig hátul maradok.

De néha szoktam naponta futni, hogy annyira nagyon azért ne legyen rossz a kondim

2012. máj. 15. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!