Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kislányunk hason...

3 hónapos kislányunk hason fekve pucsít, és felváltva jobb és bal lábát húzogatja fel. "Gyakorolja" a mászást? Nem korai ez még?

Figyelt kérdés
2013. jan. 31. 11:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Inkább a megfordulást,ha még nem tudja...
2013. jan. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Egyébként hogy viselkedik? Nyűgös, nyugodt, sírós, vidám?

Simán lehet, hogy gyakorolja, és nem, nem korai...

2013. jan. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mi az hogy "pucsít"?
2013. jan. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nagyon kiegyensúlyozott. (lekopogom) Eljátszik egyedül, akkor "nyűgösködik" ha álmos.

Annyira cuki, ahogy küzd hason fekve. Átfordulni még nem tud, egyszer kétszer megfordult ugyan, de az inkább szerintem csak dőlés volt.

2013. jan. 31. 11:13
 5/14 A kérdező kommentje:
Pucsit=kitolja a popsiját
2013. jan. 31. 11:13
 6/14 anonim ***** válasza:

Mászás még később lesz belőle, de így izmozik, és ez nagyon jó.

Nem korai, amit magától csinál, az mind rendben!

2013. jan. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha nem fáj a hasa, akkor nem gond. Lehet, hogy fordulni készül, vagy próbál előre evickélni, persze kúszni még bőven van ideje.
2013. jan. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem egy hónapos a kisfiam igaz nagy baba de ő is csinálja ezt .. én mondjuk nem gondolom ,hogy probléma lehetne.
2013. jan. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem korai, mivel nem Te erőlteted.

Lehet ügyes baba lesz és hamar megtanul mászni. :))


A szomszéd kislány 4 hónaposan úgy négykézlábra állt, hogy öröm volt nézni, esküszöm ha nem a saját szememmel látom nem hiszem el. 6 hónaposan úgy mászott, mint a golyó! :))

2013. jan. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy korai? És, ha igen, akkor lenyomod? :-DDD Az én fiamnak 4 hónapos korában jöttek ki az alsó fogai...na az korai volt. De mégsem lehetett visszanyomni, mert a szakirodalom azt írja hogy hat hónaposan jönnek az első fogak :-))))))
2013. febr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!