Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan szak, egyetem ahol...

Van olyan szak, egyetem ahol eléd teszik az anyagot, tanuld meg, kész és nem szomorgatnak állandó élő feladatmegoldással, házikkal, beadandókkal, csoportos munkákkal, nem neked kell minden infómorzsát összeollózni stb?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 28. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
16%

Nincs!

Óvoda esetleg?

2021. ápr. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
97%

Vannak teljes értékű, full akkreditált online szakok, akár elit egyetemekről is.

Persze ezeknek elég borsos áruk van...


Vagy ha csak magyar képzésben gondolkodsz, akkor a levelező tagozatos szakok jobban ilyenek lehetnek mint a nappali szakok.

2021. ápr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Orvosin 90%-ban abból áll a követlmény, hogy 1) legyél ott gyakorlaton 2) tanuld meg az anyagot a számonkérésekre.


Nem tudom, hogy a gyakorlatokon való jelenlét neked mennyire számít szomorgatásnak, de beadandókat alig kell írni, azok is főleg ilyen szellősen max 2-3 oldalas mérési jegyzőkönyvek (a szakdolgozattól eltekintve, de hát az mindenhol van).


Cserébe hatalmas mennyiségű az anyag, mászkálhatsz gyakorlatra nyáron is, embereket látsz szenvedni és meghalni, szóval ha csak az számít, hogy ne kelljen beadandókat írni, azért nem éri meg.

2021. ápr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!