Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 1 hét alatt fel lehet készülni...

1 hét alatt fel lehet készülni közép szintű földrajz érettségire?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Családi ügyek miatt szinte semmi időm nem volt készülni a földrajz érettségire. Minden napom eléggé zsúfolt volt és amikor volt egy kis időm akkor a többi érettségire és az emelt biológiára készültem. Mivel azokkal meg vagyok, így a maradék egy hétben a földrajzra szeretnék készülni. Napi 5-6 órát szánok rá. Ennyi idő alatt fel lehet úgy készülni, hogy a 80 százalék meg legyen? Illetve valakinek vannak jó jegyzetei vagy ilyesmi, mert a fakton a tanár, két év alatt semmit sem tanított csak az érettségiket oldatta meg, ami ugyebár magamtól is menne....


A válaszokat előre is köszönöm!



2021. ápr. 30. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsánat, de kétlem, hogy egy nap 5-6 órát tudnál tanulni úgy hogy érettségi is lesz közben. Maximum még ezt a két hétvégét tudod kihasználni. ( Azt hiszem annyi van a földrajzig.) Nem tudom, hogy ti miből tanultok, de az érettségi feladatokat kellene megnézni, mert akkor nagyjából tudni fogod, hogy mire számíts.
2021. ápr. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én síkhülye vagyok föciből és még alig tanultam belőle valamit is! Megvettem a last minute földrajz könyvet az segít (csak a legfontosabb témák vannak benne) + nézd át a számolásokat és a vaktérképet, de azt nagyon! Sok sikert!
2021. máj. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Aligha.
2021. máj. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorold be a topót, a második résznél ott az atlasz. Én se készültem rá többet, mégis 76%-os lett.
2021. máj. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!