Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt szinten töriből 45%-ot,...

Emelt szinten töriből 45%-ot, vagy középszinten 75%-ot nehezebb elérni?

Figyelt kérdés
51%-os lett a közép töri érettségim 2 éve, sajnos, lusta voltam tanulni rá, nem is érdekelt akkor, de szeretnék javítani, továbbtanulni, földrajz emeltem van már, a szakon a törit is elfogadják, s ez érdekel a legjobban, már nem az iskolának tanulom. De kíváncsi vagyok, hogy középszinten könnyebb, vagy nehezebb egy 75%-ot elérni, mint emelt szinten egy 45%?
2021. máj. 4. 07:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Emelt. Lehet, csak én voltam béna, de nekem az első közép törim 79%, az emeltem meg 39% lett. Második próbálkozásra lett meg csak az emelt 55%ra.
2021. máj. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tanárral készültél?
2021. máj. 4. 07:58
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor marad a közép, az a biztos. Köszi :)
2021. máj. 4. 08:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Volt egy ilyen előkészítő óra amire beültünk heti egyszer és segített valamennyit, mert pár dolog volt amit összekevertem és a tanár segített tisztázni, de összesen voltunk heten, szóval kicsit nehézkes volt. Lehet, ha megbeszélnéd más diákkal esetleg aki már emeltezett, vagy együtt gyakorolnátok, jobban menne. A mi "csapatunk" elég szétszórt volt hogy őszinte legyek, ketten voltak egy osztályból és ők se beszéltek. Vicces, mert az egyik srác akire ráírtam hogy akar-e együtt gyakorolni ha már du órára együtt jártunk, erre letiltott :D szóval igen, elég érdekes volt ez a tavalyi év :D


Neked nagyon sok sikert egyébként! :)

2021. máj. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi! Középszint lesz szerintem. Igazából egy 60% is elég lenne, emeltezni nem nagyon van kedvem már, csak ki tudja, lehet jövőre már 2 emelt lesz a bemeneti követelmény. Nekem meg csak egy van, földrajzból.
2021. máj. 4. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!