Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a kereskedel...

Mi a véleményetek a kereskedelem és marketingről?(Egyetem)

Figyelt kérdés
A miskolci egyetemen felvettek kereskedelem és marketing alapképzésre. Igazából érdekel a marketing és tetszik is a szak. De hallottam innen onnan hogy büfészaknak gondolják. Tapasztalt emberek véleményére vagyok kíváncsi, akik elvégezték vagy ismer olyat aki elvégezte ezt a szakot. Milyen munkaköröket lehet vele betölteni, mennyire számít nehéznek? Válaszaitokat köszönöm!

2021. máj. 4. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az nem közgáz véletlen, mert, ha igen, akkor jó.
2021. máj. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen. Gazdaság tudományi karon van.
2021. máj. 4. 10:07
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Arra csak a prolik mondják, hogy büfészak!Nyugodtan jelentkezz!
2021. máj. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én kermarkon vagyok és igazából tökre lesz.rom, hogy ki mit gondol, mivel én tudom, hogy a jövőben milyen irányban szeretnék továbbmenni és miért pont ezen a szakon vagyok jelenleg. Mások véleménye ne tartson vissza, a lényeg, hogy neked legyen meg a konkrét terved, hogy mit szeretnél kezdeni ezzel a szakkal a jövőben, vagy ha nem is tudod pontosan, elég az is, ha csak szimplán tanulásvágyad van és érdekel az, amit ott fogsz tanulni. Időközben pedig úgyis kialakul a végső cél.
2021. máj. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!