Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elég lehet ennyi az emelt...

Elég lehet ennyi az emelt magyarhoz?

Figyelt kérdés

9.-es vagyok, jövőre lesz lehetőségem egyes tantárgyakat emelt szinten tanulni. Én a magyaron gondolkodom elég erősen...Persze, olvastam, hogy nehéz elhelyezkedni vele és hogy a magyar emelt az egyik legnehezebb, de úgy érzem, sikerülhet.

A nyelvtan a kedvenc tantárgyam, értem is, jól is megy. Az irodalom már kevésbé érdekel, főleg most az ókori-középkori irodalom kicsit elvette a kedvemet. Az irodalomelméletet és kortárs magyar költőket viszont kifejezetten szeretem. A magyartanárom szerint nagyon jó az írásom, biztat erre a vonalra. Szóban viszont lenne még hova fejlődnöm. Olvasni szeretek, de mostanában csak nagyon keveset szoktam. :( Alapvetően szorgalmas vagyok, főleg olyan dolgok terén, amik érdekelnek.


Szerintetek lenne esélyem?



2021. máj. 10. 16:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy elképesztően szubjektív az emelt magyar. NAgyon nagy irodalomelméleti tudás kell hozzá. Nekem az a tapasztalatom, hogy nagyon ritkán éri meg, sokszor a közép plusz pont nélkül jobb, mint ez emelt a plusszal.
2021. máj. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!