Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetnek tök más órák egy...

Lehetnek tök más órák egy középiskolában?

Figyelt kérdés
Tehat mondjuk lehet egy szakközépiskolában biológai fizika kémia egyszerre?

2021. máj. 10. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szakközépben szimpla természettudomány szokott általában lenni, ahol vegyítve van minden. Ebből kifolyólag ezen tantárgyakat annyira nem is tanítják. Ezzel szemben egy sima gimiben ezek külön vannak szedve és van külön kémia, fizika, biológia, földrajz órád.
2021. máj. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, több olyan személyt ismerek akiknek pesti gimijükben össze vannak vonva ezek a tárgyak a tanárhiány miatt. Egyébként például Angliában is egy néven futnak ezek a tárgyak (Science), persze ott inkább a praktikusság miatt, nem azért mert nincs tanár.
2021. máj. 11. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de én úgy értem,hogy ezek külön vannak mondjuk egy technikumba,ami egy egyetemhez is tartozik.
2021. máj. 12. 15:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjuk mire gondolsz ha nem mondod? Így mégkevésbé értelek.
2021. máj. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha pontos sulit mondanál, talán segíthetnénk. Egyébként ha egészségügyi szakközép, akkor ott tudtommal külön vannak.
2021. máj. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat,én ndm voltam egyértelmű.Tegyük fel,hogy a Semmelweis Egyetem egyik középiskolájáról beszélek.

Ott hogy vannak ezek a tantárgyak?

2021. máj. 16. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!