Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségizni szeretnék,mik a...

Érettségizni szeretnék,mik a lehetőségeim?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Budapesten lakom így elég sok iskola vesz körül,ezért remélem,hogy lesz legalább egy-egy lehetőségem felnőttként is.8 általános iskolai végzettségem van csak.

Azért is nehezebb találnom iskolát,mert felnőtt oktatáson is vannak olyan követelmények amiknek nem tudnék megfeleni,például naponta bejárni biztosan nem tudnék.Kisgyermekem van.

Online,levelezős vagy heti 2-3 alkalommal (maximum) bejárós iskolát kerestem,de még nem találtam (talán már nincs is).Az sem lenne baj,ha fizetni kell az oktatásért.


Tudtok ilyen iskoláról,tanulási lehetőségről?



2021. máj. 12. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak olyan esti sulikat ismerek, ahol 2-3 napot kell bejárni. 3.kerület környékén, ha az nincs olyan messze tőled, akkor szívesen leírom ezeket a sulikat.:)
2021. máj. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kőbányai Szent László gimnázium

Than Károly Technikum (2.ker)

Karrier suli (több kerületben is van)

2021. máj. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Harmadik kerület nem esik messze,kocsival szerintem egy 20-30 perces út.

Megköszönném,ha leírnád,mindenképpen az összes lehetőségemet meg szeretném nézni. :)


Köszönöm a második válaszolónak is,máris azokat is átböngészem.:)

2021. máj. 12. 14:42
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok.

Utánanéztem azoknak a suliknak, amikre gondoltam, de kettőben már nincsen esti képzés, pedig 5 éve még voltak...

Igen, a Karrier suli jó, idén végeztem. 1 szívósabb tanár volt, de kibírható.

A másik a Budakalászi Gimnázium, erről sok jót hallottam.

2021. máj. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Újpesten a Bródy Imre Gimnázium is ilyen ha jól tudom.
2021. máj. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A Budakalász Gimnáziumnak szinte mindenfelé van tagintézménye. Keress rá.
2021. máj. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Két éve én a Szinyeiben végeztem. Az ominózus botrányos érettségi, én is abban az osztályban voltam, de engem nem érintett szorosan. Ennek ellenére jó véleménnyel távoztam, rugalmas, normális iskola. Tudják jól, hogy felnőttek, dolgozók járnak oda, így megfelelően rugalmasak.
2021. máj. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
BGSZC-ben van esti tagozat, de ott szakma + érettségi van. Sima érettségi nincs.
2021. máj. 13. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
Sok sikert!
2021. máj. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!